eng

Tehtud projektid

Eestimaa Piltkaardid

Eestimaa piltkaartide rakendus on alternatiivne ja lõbus viis Eestimaad avastada nii suurtel kui väikestel. Kokku on kaardil ära toodud 189 suuremat kohanime, 207 loodusnime ning 170 huvipakkuvat objekti piltidena.

Rakenduses esimesena avaneva pildikaardi koostasid 2007. aastal usinad Regio kartograafid. Teine kaart valmis aga umbes 70 aastat tagasi tollase tuntud kartograafi Daniel Koppeli käe all.

Piltkaarte saavad nautida kõik iPodi, iPhone ja iPadi omanikud laadides rakenduse alla siit.

 

 

 

 

 

Õpetlik "Kalamäng"

Milline kala jääb ka pärast läbikülmumist ellu? Kes Eesti kaladest teeb urisevat häält ja kes ehitab endale kudemiseks pesa? Kas meripühvel on loom või kala?

Nendele ja paljudele teistele küsimustele saab vastused Regio, Kalanduse teabekeskuse ning Mooncascade koostöös valminud õpetlikust "Kalamängust", mille abil saab iga kalahuviline lähemalt tutvuda 67 Eestis elava kalaliigi ning nende üldistatud levikukaartidega. Lisaks on kõigil võimalik oma teadmised interaktiivses kalamängus proovile panna.

Momendil on rakendus saadaval ainult Android operatsioonisüsteemiga nutitelefonidele ja on allalaetav Google Playst.

 

Culturewalks

Regio kaardimeistrid ja Mobi nutikate lahenduste loojad tulid appi Tallinna ja Turu linnadele ning meisterdasid 2011. aasta Euroopa kultuuripealinnadele iOSi ning Androidi rakenduse, mis tutvustab mõlema linna kultuuri- ja arhitektuuriobjekte põnevas võtmes. Nimelt on rakenduses hulk erinevaid marsruute, mida mööda jalutades või jalgrattaga sõites on võimalik tutvuda nende huviväärsustega, mis muidu kahe silma vahele jääda võiksid. Eelkõige turistidele, ent miks mitte ka kodulinna avastada soovivatele inimestele suunatud rakendus ei vaja tööks aktiivset andmesideühendust - kõik kaardid, pildimaterjali, ühistransporti puudutava info ja muu vajaliku oleme rakendusega kaasa pannud. Kasutajatele jääb vaid avastamisrõõm.

Kõik huvilised saavad rakenduse alla laadida kasApp Storest või Google Playst.

Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom