eng

Täpsed kaardid ja kaardiandmed

Täpsed ja usaldusväärsed kaardid

Rohkem kui 20 aastat kogemust keerukate ja infomahukate kaartide tootmisel on lihvinud Regio kaardid ja kaartidel kuvatavad andmed peensusteni detailseks ning täna saame puhta südametunnistusega öelda, et Regio pakutavad kaardid on maailma täpseimad. Detailsed kaardid, millelt on hõlpsalt näha suisa majade piirjooni, tulevad kasuks eelkõige turismi ja logistikavallas, ent kasu saavad Regio kaardimeistrite heast tööst kindlasti ka muud valdkonnad.

Kliendipõhised kujunduslahendused

Lisaks täpsusele seisneb Regio kaartide omapära nende mugandatavuses – meie kujundajad teevad meeleldi kaarte just tellija soovide järgi, olgu need soovid kui tahes väikesed või suured. Nõndasamuti on mobiilirakenduses kuvatavat kaarti võimalik oma maitse järgi kujundada ning maanteed kasvõi kollaseks värvida.

Pidevalt uuenevad kaardiandmed

Täpsed kaardid nõuavad täpseid andmeid ja selles osas teeb Regio pidevalt tööd. Uuendame oma andmebaase igapäevaselt, et tuua meie kaartide kasutajatele nii trüki- kui virtuaalmaailmas kõige ajakohasemat infot. Regio kaarte mobiiltelefonis kasutades võid olla kindel, et info iga uue teetõkke ja ühesuunaline tänava kohta on õige ning et puhkepausiks plaanitud kohvik on tõepoolest tänasel päeval tegutsev.