www.regio.ee
Kaardid GPS-i, arvutisse, telefoni
Erki Kokkota
kaardilahenduste osakonna müügijuht
731 0122

 
Mobiilsete seadmete levik võimaldab digitaalseid kaarte ja kaardirakendusi üha rohkem kasutada väljaspool kontorit - nii süle- kui ka tahvelarvutites, telefonides ja GPS seadmetes. See vajadus on nii turistil kui ka ettevõtetel, kes soovivad väljas orienteeruda, asukohaga seotud infot sisestada, objekte kontrollida ning kasutada samu funktsioone, mis navigatsiooniseadmetel.
 
Regio tugevuseks on Eesti ja Baltikumi üks parimaid ruumiandmete ja kaartide andmebaas ning kogenud andmetöötlejad. See võimaldab genereerida vastavale seadmele sobivad, aktuaalsed, täpsed ning visuaalselt ilusad ja arusaadavad kaardid.
 
GPS-kaarte toodab Regio eelkõige Garmini seadmetele. Vt. lähemalt GPS-kaardid
 
Samas on Regio Baltikumi andmed esindatud paljude teiste tootjate naviseametes – sh. TomTom, NNG iGo, Navitel jpt.
Samuti on ettevalmistamisel veel mitmed ühised projektid erinevate tootjatega.
 
Naviseadmetesse (Garmin, Magellan jt.) on võimalik koostada kaarte ja kasutajakihte ka vastavalt klientide soovile. Vt. lähemalt GPS teemakaardid
 
Pakume ka naviseadmete ja kaartide alast koolitust ning nõustamist.
 
Arvutis kasutatavatest kaartidest pakume näiteks Eesti teede, topo ja Baltikumi kaardi MapSource versiooni.
 
Mobiiltelefonis tunnevad Regio kaardid end eriti koduselt ja on leidnud endale väljundi Regio iOSi ja Androidi native kaardikomponendi näol. Lisaks paljude võimalustega mobiilsele kaardikomponendile on Regiost võimalik suisa oma mobiilirakendus tellida. Kas kaardiga või ilma. Vaata lähemalt Regio mobiilirakendused.
 
Regio kaardiandmeid leiab ka mitmetest nutitelefonide kaardiprogrammidest – iGo, Navitel jt. Viimasele on võimalik luua ka kasutajakihte ning kaarte vastavalt kliendi vajadustele.
 
Lisainfot naviseadmete ja kaartide kohta Regio naviblogist