www.regio.ee
Kaardid GPS-i, arvutisse, telefoni
Tel: 731 0122

Mobiilsete seadmete levik võimaldab digitaalseid kaarte ja kaardirakendusi üha rohkem kasutada väljaspool kontorit - nii süle- kui ka tahvelarvutites, telefonides ja GPS seadmetes.
See vajadus on nii turistil kui ka ettevõtetel, kes soovivad väljas orienteeruda, asukohaga seotud infot sisestada, objekte kontrollida ning kasutada samu funktsioone, mis navigatsiooniseadmetel.

Regio tugevuseks on Eesti ja Baltikumi üks parimaid ruumiandmete ja kaartide andmebaas ning kogenud andmetöötlejad. See võimaldab genereerida vastavale seadmele sobivad, aktuaalsed, täpsed ning visuaalselt ilusad ja arusaadavad kaardid.

GPS-kaarte toodab Regio eelkõige Garmini seadmetele. Vt. lähemalt GPS-kaardid

Samas on Regio Baltikumi andmed esindatud paljude teiste tootjate naviseadmetes – sh. TomTom, NNG, iGo, Navitel jpt. Nende kaartide uuendamine käib ainult tootja kodulehe kaudu.
 
Garmini Naviseadmetesse on võimalik koostada kaarte ja kasutajakihte ka vastavalt klientide soovile. Vt. lähemalt  GPS teemakaardid
 
Pakume ka naviseadmete ja kaartide alast koolitust ning nõustamist.

Arvutis saab kasutada näiteks Regio koostatud Garmini kaarte BaseCamp programmi abil. Enamlevinud on siiski aluskaardid internetist. Spetsialistid, kes GIS tarkvara kasutavad ja soovivad kaarte vallasre˛iimis (offline), saavad küsida „rätsepatööna“ valmistatud vektor- või rastergraafikas kaarte.

Mobiiltelefonis tunnevad Regio kaardid end eriti koduselt ja on leidnud endale väljundi Regio iOSi ja Androidi native kaardikomponendi näol. Lisaks paljude võimalustega mobiilsele kaardikomponendile on Regiost võimalik suisa oma mobiilirakendus tellida. Kas kaardiga või ilma. Vaata lähemalt  Regio mobiilirakendused.