www.regio.ee
OMAVALITSUSELE

Esindustrükised omavalitsustele

Kõik kaarditeemalised küsimused on oodatud aadressil kaardid-at-regio.ee.

Meil on pikaajaline kogemus erinevate kaartide koostamisel alates välikaartidest kuni piirkonda tutvustavate trükisteni.

Valik meie poolt pakutavatest toodetest:

       

Välikaardid
Pakume nii ainult kaardifaili edasiseks kujunduseks kui ka kaardi ja kaardivälise ala kujundamist, küljendamist, tõlgete tellimist jms. Lisaks veel plakatite väljatrükk ilmastikukindlatele materjalidele ning paigaldus. Seega saame pakkuda väliplakati teostust alates ideest kuni paigaldamiseni.

Seinakaardid
Pakume nii ainult kaardifaili edasiseks kujunduseks kui ka kaardi ja kaardivälise ala kujundust, küljendamist, tõlgete tellimist jms. Samuti pakume kaartide väljatrükki ning vormindamist alates lamineerimisest kuni raamimiseni. Pakume kaartide trükkimist ka erinevatele materjalidele, lisaks paberile näiteks erinevad kangad, plastikud jne.

Trükised
Kaarti on võimalik kasutada väga erinevates trükistes näiteks reklaamlehed, erinevad lehtedena jagatavad trükised (näiteks A4 mõõdus turismikardid), volditud trükised, brošüürid, raamatud jne. Pakume teenuseid alates kaardifaili koostamisest trükises kasutamiseks kuni kogu trükise koostamise ja trükkimiseni.

            

Kaartidega meened
Meenete osas on piiriks ainult kujutlusvõime. Kaarti saab kasutada nii kommikarbil kui taldrikul,  linikul või pluusil. Kaart võib olla ka täiesti eraldi meene näiteks puzzle või lauamängu kujul.  

Kõik kaarditeemalised küsimused on oodatud aadressil kaardid-at-regio.ee