www.regio.ee
Raamatud, lauamäng ja pusle

 

Eesti reisijuht
312 lk, mõõdud 14 x 24 cm, pehme köide

Eesti keeles

Kirjastused Regio ja Jana Seta

Baltimaade suurimad kaardikirjastajad – Regio Eestist ja Jāņa Seta Lätist – panid seljad kokku ja said valmis kõige põhjalikuma Eesti reisijuhi, mis kunagi ilmunud.

Mahukas, ligi 600 foto ja 80 kaardiga illustreeritud reisijuht on rikkalik infoallikas kõigile, keda huvitab Eesti loodus, ajalugu ja kultuur. Raamat viib rännuhuvilise haaravale avastusretkele mööda Eestit, tutvustades enam kui 800 vaatamisväärsust ja andes infot 70 muusemi kohta ning hõlmates kõik meie 15 maakonda ja eraldi ka Tallinna.

Kes Eestit juba natuke tunneb, leiab raamatust kindlasti tuttavaid kohti, mida nüüd uues valguses taasavastada. Kahtlemata aga palju rohkem põnevaid paiku, millest varem aimugi polnud või kuhu kunagi sattunud pole. Väike Eesti on tegelikult väga suur ja ilus: pikad liivarannad Pärnumaal, kaunid rannakülad Lahemaal, põnev Peipsiäär, paksud metsad Kõrvemaal, võimsad soomaastikud ja puutumatu loodus meie rahvusparkides, laulvad liivad Ruhnu saarel ja palju muud. Head avastamist!

Reisijuht on müügil Apollo ja Rahva Raamatu kauplustes üle Eesti, kaubanduskeskustes, postkontorites, Statoili ja Premium7 tanklates ja paljudes muudes müügipunktides.

 

Petronella Õnneseen. Loodusuurija lood

Dorothea Flechsig, illustreerinud Christian Puille
Saksa keelest tõlkinud Monika Reedik
96 lk, kõva köide
LEHITSE RAAMATUT >


Petronella Õnneseene sarja teises raamatus peab väike loomauurija Petronella nii mõndagi olulist joonde ajama: vanaemale verekaane korjama, mutile maailma näitama, mesilasema päästma ja vanematele öise ritsikakontserdi korraldama.
Petronellal on palju häid mõtteid, aga paraku ei lähe asjad alati nii, nagu ta soovinud on. Ja nõnda satubki ta sageli põnevatesse, aga ka väga naljakatesse seiklustesse. Petronellal juba igav ei hakka!

Raamat on müügil Apollo ja Rahva Raamatu kauplustes üle Eesti.
Loe Petronella kohta Lastekas.ee-st>
 

Petronella Õnneseen. Lugusid loomalastest

Dorothea Flechsig, illustreerinud Christian Puille
Saksa keelest tõlkinud Monika Reedik
89 lk, kõva köide
LEHITSE RAAMATUT >

Kui Petronella suureks saab, hakkab ta loomauurijaks. See on kindel. Ta käib ära Antarktikas ja nii mõneski kõrbes. Binokkel käes, roomab ta hääletult nagu madu mööda tolmust preeriat ja uurib välja kõige uskumatumaid loomalugusid, mida maailm iial on kuulnud. Aga seni, kuni Petronella võib üksi oma kaugetele reisidele minna, elab ta väikeses külas. Siin tunneb ta kõiki ja kõik tunnevad teda. See pole kuigi raske, sest Petronella liigub iga päev palju ringi. Ja kui keegi midagi enneolematut avastab, on see Petronella Õnneseen!
Rikkalikult illustreeritud südamlik juturaamat on täis vahvaid seiklusi ja naljakaid juhtumisi.


Raamat on müügil Apollo ja Rahva Raamatu kauplustes üle Eesti.
Loe Petronella raamatu kohta Lastekas.ee-st>


Lauamäng "Eestlaste ümberilmareisid"


Regio ja Go Traveli koostöös valminud lauamäng „Eestlaste ümberilmareisid“ pakub võimaluse samastuda purjetamislegendi Ahto Valteriga, „Lennuki“ purjemeeskonnaga, autodega ringi kihutavate „Veerevate eestlastega“, mootorratturite Kariina Tšursini ja Margus Sootlaga, jalgrattur Raimo Laosmaga või reisibüroo Go Travel ümber maailma lendava reisiseltskonnaga. Võidab see, kes esimesena pallile tiiru peale teeb!

Mäng on müügil Apollo ja Rahva Raamatu kauplustes üle Eesti, samuti Ludo lauamängupoodides, Taibula kauplustes, Lauamängud.ee-s ja Bauhofis.
Loe mängu kohta lähemalt Lastekas.ee-st


Eestimaa piltkaardi pusle

216 tükki, suurus A3

Pusle on valminud Regio populaarse seinakaardi põhjal.
Nii puslet kui seinakaarte on võimalik osta suurematest raamatupoodidest.