www.regio.ee
Raamatud, lauamäng ja pusle

Petronella Õnneseen. Loodusuurija loodDorothea Flechsig, illustreerinud Christian Puille
Saksa keelest tõlkinud Monika Reedik
96 lk, kõva köide
LEHITSE RAAMATUT >

Petronella Õnneseene sarja teises raamatus peab väike loomauurija Petronella nii mõndagi olulist joonde ajama: vanaemale verekaane korjama, mutile maailma näitama, mesilasema päästma ja vanematele öise ritsikakontserdi korraldama.

Petronellal on palju häid mõtteid, aga paraku ei lähe asjad alati nii, nagu ta soovinud on. Ja nõnda satubki ta sageli põnevatesse, aga ka väga naljakatesse seiklustesse. Petronellal juba igav ei hakka!

Raamat on müügil Apollo ja Rahva Raamatu kauplustes üle Eesti.
Loe Petronella kohta Lastekas.ee-st>
 

Petronella Õnneseen. Lugusid loomalastestDorothea Flechsig, illustreerinud Christian Puille
Saksa keelest tõlkinud Monika Reedik
89 lk, kõva köide
LEHITSE RAAMATUT >

Kui Petronella suureks saab, hakkab ta loomauurijaks. See on kindel. Ta käib ära Antarktikas ja nii mõneski kõrbes. Binokkel käes, roomab ta hääletult nagu madu mööda tolmust preeriat ja uurib välja kõige uskumatumaid loomalugusid, mida maailm iial on kuulnud. Aga seni, kuni Petronella võib üksi oma kaugetele reisidele minna, elab ta väikeses külas. Siin tunneb ta kõiki ja kõik tunnevad teda. See pole kuigi raske, sest Petronella liigub iga päev palju ringi. Ja kui keegi midagi enneolematut avastab, on see Petronella Õnneseen!
Rikkalikult illustreeritud südamlik juturaamat on täis vahvaid seiklusi ja naljakaid juhtumisi. Et väikesed raamatusõbrad teaksid, kus on kõrbed ja preeriad, millest Petronella unistab, siis on raamatusse joonistatud ka maailma k
aart.

Raamat on müügil Apollo ja Rahva Raamatu kauplustes üle Eesti.
Loe Petronella raamatu kohta Lastekas.ee-st>


Lauamäng "Eestlaste ümberilmareisid"


Ümber maailma reisimiseks ei pea mitte alati ise mööda meresid või maanteid ringi kihutama. Piisab, kui lugeda häid raamatuid või mängida lõbusaid mänge.

Regio ja Go Traveli koostöös valminud uus lauamäng „Eestlaste ümberilmareisid“ pakub võimaluse samastuda purjetamislegendi Ahto Valteriga, „Lennuki“ purjemeeskonnaga, autodega ringi kihutavate „Veerevate eestlastega“, mootorratturite Kariina Tšursini ja Margus Sootlaga, jalgrattur Raimo Laosmaga või reisibüroo Go Travel ümber maailma lendava reisiseltskonnaga. Võidab see, kes esimesena pallile tiiru peale teeb!

Mäng on müügil Apollo ja Rahva Raamatu kauplustes üle Eesti, samuti Ludo lauamängupoodides, Taibula kauplustes, Lauamängud.ee-s ja Bauhofis.
Loe mängu kohta lähemalt Lastekas.ee-st!


Eestimaa piltkaardi pusle

216 tükki, suurus A3

Pusle on valminud Regio populaarse seinakaardi põhjal. Kaardile on mahutatud ligi 400 pilti.
Nii puslet kui seinakaarte on võimalik osta suurematest raamatupoodidest.

Eritellimusena on võimalik kaardi trükkimist tellida ka suuremalt (näiteks katta kaardiga kogu sein) või tellida oma logodega kaart.
Info: kaardid@regio.ee